CANactions Festival 2018
CONNECTIONS
■ З'єднання ■ Зв'язок ■ Рідня ■ Сполучення...
— саме цього нам бракує сьогодні.

Нам потрібна СПІЛЬНА справа.

Головні події Фестивалю відбудуться простонеба в самих значимих, самих болючих та самих прекрасних акупунктурних точках Києва:

від Лаври до Подолу та Річпорту, вздовж Великого Дніпра по шляху нашої прекрасної Крайки, що як намисто зібрала на собі найцінніші перлини великого Міста.

Цього року кращі архітектори та урбаністи світу об'єднались, щоб пройти цим шляхом разом з нами:

■ Jan Gehl / Gehl Architects
■ Haris Piplas / ETH, U-TT
■ Markus Appenzeller / MLA +
■ Matthias Rammig / Transsolar
■ Ken Smith / Ken Smith Workshop
та інші.


Віктор Зотов, Засновник CANactions, ZOTOV&CO

Українські міста, подібні до всього регіону Центрально-Східної Європи, неодноразово зазнавали реструктуризацію економіки, ідентичності та політичних систем. Спадкові моделі міського планування та управління переважно застаріли, а нові бачення ще недостатньо визначені. Цього року фестиваль CANactions повертається до своєї головної основоположної місії: розробляти нові парадигми для відродження спільнот та фізичних структур за допомогою інноваційних форматів, міжнародної співпраці та мультидисциплінарності.

Активна та прототипна програма фестивалю CANactions, що відбувається в унікальній міській лабораторії найскладніших та найпотужніших міських зон Києва, прагне перетворити себе на трансформаційну силу для міста, усуваючи розрив між архітектурою, містобудуванням та їх соціальними наслідками. Ми запрошуємо вас стати активними агентами змін та приєднатися до нашої серії лекцій, дискусій, міських турів, фільмів, виставок, майстер-класів тощо. Тільки разом ми можемо створити нові парадигми планування, проектування, розвитку та управління нашими містами.

Приєднуйтесь, дійте, говоріть та гуляйте з нами: побачимось 20 - 21 квітня 2018 року на фестивалі CANactions.

Харіс Піплас, Куратор-консультант фестивалю CANactions, 2018
Фестиваль 2018 вперше в своїй історії об'єднає на одному майданчику найкращі світові архітектурні фестивалі. Усі вони приїдуть в Україну для того, щоб стати кураторaми однієї
спільної події. Фестиваль включатиме лекції, дискусії, воркшопи, майстер-класи, виставки та інші формати.

Cпіворганізатори фестивалю цього року:
■ London Festival of Architecture,
■ Copenhagen Architecture Festival,
■ Urban Forum Kazakhstan,
■ New Generations,
■ Architecture Fringe.

Хочеш змінити місто —
Виходь в місто!

Тут і зараз!

МОЖЕШ — ДІЙ
CAN — ACT!


21 Квітня ви зможете потрапити до Річпорту (локації другого дня фестивалю) на кораблях, які курсуватимуть кожні дві години з 12:00 до 18:00 з Причалу №12, від Річкового Вокзалу до Річпорту.
Графік курсування кораблю
Освітня платформа CANactions
Ми прагнемо сприяти створенню в Україні місць та спільнот, де люди будуть задоволено жити та працювати. Задля цього ми об'єднуємо найкращий світовий досвід у сферах архітектури та урбанізму, аби навчати та надихати відповідальних та активних агентів змін.
Міжнародний архітектурний фестиваль СANactions

Лекціями визнаних іноземних та українських експертів, актуальними виставками, воркшопами та кінопоказами ми прагнемо створити умови для обміну ідеями та діалогу в площині сучасної архітектури. Сьогодні Фестиваль - найбільша архітектурна подія в Україні із десятирічною історією.
Школа
CANactions


В 2015 ми створили експериментальну освітню інституцію у Києві - CANactions School for Urban Studies, адже ставимо за мету навчати активних агентів змін через дослідження сучасних українських міст і розробку концепцій для їх стратегічного розвитку.
КонкурсиМи віримо, що впровадження конкурсної практики в Україні призведе до якісного росту проектів. Саме тому, ми проводимо конкурси, деякі вже стали періодичними: DREAMactions, Urban Action program, Конкурс Молодих Архітекторів та Street Geberit. Ці та інші конкурси допомагають громадським організаціям, інституціям та окремим громадянам втілювати свої ідеї розвитку міст України в життя.
Публічна
ПрограмаОскільки Фестиваль це масштабна подія, яка проходить лише раз на рік, додатково ми проводимо щомісяця публічні події: лекції, воркшопи, дискусії та дитячі програми. Основною метою публічних подій є презентація цікавих ідей та проектів з України і з-закордону.
ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР
СПЕЦІАЛЬНИЙ ПАРТНЕР
ПАРТНЕРИ
ОФІЦІЙНІ МЕДІА-ПАРТНЕРИ
ДЛЯ ГОСТЕЙ
Для гостей які приїжджають з інших міст, СANactions допоможе з поселенням на час фестивалю в сучасному хостелі в історичному центрі Києва.

Звертайтесь на info@canactions.com
*Ціна за ніч – 245 грн
ДЛЯ ПРЕСИ
За всіма запитаннями звертайтесь
Романяк Мар'яна, PR & Communications
mromaniak@canactions.com

ЗВ'ЯЗАТИСЬ
З НАМИ
info@canactions.com
ПО МОЖЛИВОСТЯХ
ПАРТНЕРСТВА
Валентина Зотова
vzotova@canactions.com
МЕДІА
ПАРТНЕРСТВО
Олена Возняк
pr@canactions.com