ПРО
2-3 червня у Києві у Мистецькому Арсеналі пройшов 10-ий міжнародний архітектурний фестиваль CANactions 2017.

Фестиваль впродовж двох днів об'єднав 3000 гостей зі всієї України, спікерами головної сцени стали провідні архітектори з 11 країн світу, на фестивалі пройшло 43 події, 10 лекцій ,10 презентацій ,6 майстер-класів, 2 дискусії, відбулось нагородження 2-ох конкурсів із загальним призовим фондом 80 000 гривень. Також на фестивалі були представлені результати воркшопу "Мистецькиий Арсенал : сценарії просторового розвитку", над яким працювала мультидисциплінарна команда міжнародних та українських фахівців .

Головною темою СANactions 2017 стала тема Цінностей , як в розрізі архітектури, так і в житті загалом. Фестиваль став найбільшиим майданчиком в Україні для обміну думками та ідеями у площині сучасної архітектури.
Команда CANactions дякує усім
і чекає вас у 2018 році!

про Цінності

Яка твоя блакитна мрія?

Що є найважливішим у житті?

З чого складається якість життя?

Що є цінним у місті?

А що шкодить?

Коли знаходиш цінності,
стають зрозумілими цілі -
далі рухатись просто.

Як нас вчили:
Від загального - до окремого

Віктор Зотов,
засновник CANactions

Освітня платформа CANactions
Ми прагнемо сприяти створенню в Україні місць та спільнот, де люди будуть задоволено жити та працювати. Задля цього ми об'єднуємо найкращий світовий досвід у сферах архітектури та урбанізму, аби навчати та надихати відповідальних та активних агентів змін.
Міжнародний архітектурний фестиваль СANactions

Лекціями визнаних іноземних та українських експертів, актуальними виставками, воркшопами та кінопоказами ми прагнемо створити умови для обміну ідеями та діалогу в площині сучасної архітектури. Сьогодні Фестиваль - найбільша архітектурна подія в Україні із десятирічною історією.
Школа
CANactions


В 2015 ми створили експериментальну освітню інституцію у Києві - CANactions School for Urban Studies, адже ставимо за мету навчати активних агентів змін через дослідження сучасних українських міст і розробку концепцій для їх стратегічного розвитку.
КонкурсиМи віримо, що впровадження конкурсної практики в Україні призведе до якісного росту проектів. Саме тому, ми проводимо конкурси, деякі вже стали періодичними: DREAMactions, Urban Action program, Конкурс Молодих Архітекторів та Street Geberit. Ці та інші конкурси допомагають громадським організаціям, інституціям та окремим громадянам втілювати свої ідеї розвитку міст України в життя.
Публічна
ПрограмаОскільки Фестиваль це масштабна подія, яка проходить лише раз на рік, додатково ми проводимо щомісяця публічні події: лекції, воркшопи, дискусії та дитячі програми. Основною метою публічних подій є презентація цікавих ідей та проектів з України і з-закордону.
ПРОГРАМА
ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР
ПАРТНЕРИ
Запрошуємо до співпраці партнерів та спонсорів: vzotova@canactions.com
ОФІЦІЙНІ МЕДІА-ПАРТНЕРИ
ІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ
ЗВ'ЯЗАТИСЬ З НАМИ
info@canactions.com
МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ
Мистецький Арсенал
Київ, вулиця Лаврська, 10-12